Header

طرح پوشش خدمات دندان پزشکی

1397/08/23

بسمه تعالی

اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان ایران (اتما) با همکاری شرکت گلوریت برای نخستین بار طرح پوشش خدمات دندان پزشکی ویژه فرهنگیان و بازنشستگان محترم را در سراسر کشور به اجرا درآورده است. این طرح که از اول مهر ماه 1397 آغاز گردیده است در حال گسترش در تمامی استان های کشور می باشد.

این مجموعه که که از سالیان گذشته امکان خرید کالاهای ضروری و مورد نیاز جمعیت‌های بزرگ کشور را در قالب خرید اعتباری آغاز کرده است، با ورود به حوزه سلامت گام دیگری در ارتقاء سطح رفاه فرهنگیان محترم و جلوگیری از تحمیل هزینه مراقبت‌های پزشکی به خانواده‌های این عزیزان برداشته است.

فرهنگیان و بازنشستگان محترم در سراسر کشور می توانند با مراجعه به مراکز دندان پزشکی طرف قرارداد تا سقف 50 میلیون ریال از خدمات دندان پزشکی بهره مند شوند.

هزینه خدمات متناسب با تعرفه سندیکای بیمه گران ایران، با بازپرداخت طولانی مدت و بدون بهره بوده و فرهنگیان محترم و بازنشستگان می توانند بدون محدودیت از این خدمات استفاده نمایند.

فرهنگیان گرامی می توانند جهت دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر نسبت به  تکمیل اطلاعات از طریق شماره تماس یا لینک زیر در سایت شرکت گلوریت اقدام فرمایند.

 

 

www.glorit.ir/etma

95111122021 : تلفن تماس